עבור לדף מפת האתר
החשבון שלי כמות פריטים בסל הקניות0 הסל שלי

AirPods Pro

849 
באילת: 726
Magic like you’ve never heard before.

כל מה שאהבתם ב Airpods עכשיו גם ב-Pro.
סינון רעשים עם צליל סוחף ומתכוונן באופן מתמשך למבנה האוזן כך שתוכלו להתמקד במה שאתם מאזינים לו. מגיע עם 3 גדלים של מתאמי סיליקון לאוזניה להתאמה אישית טובה יותר. עמידות בזיעה ובמים, ה-AirPods Pro ומושלמות לאימוני כושר ולסגנון חיים פעיל.
מותג: Apple
מק"ט MWP22ZM/A
849 
באילת: 726

גלריית המוצר

AirPods Pro

מידע נוסף עבור הפריט

סינון רעשים עם צליל סוחף ומתכוונן באופן מתמשך למבנה האוזן ולכל אוזניית AirPod Pro על-מנת שתוכלו לחסום את הסביבה החיצונית ולהתמקד במה שאתם מאזינים לו.
במצב 'שקיפות' תוכלו להישאר מודעים לסביבה - מושלם כשאתם רוצים לשמוע כל דבר, מרעש כלי רכב כשאתם רצים ועד כריזה בתחנת הרכבת. שלושה גדלים של מתאמי סיליקון לאוזניה מציעים התאמה אישית טובה יותר להשגת נוחות לכל אורך היום ולאטימה יוצאת מן הכלל לסינון רעשים. כמו כן, הודות לעמידות בזיעה ובמים, ה-AirPods Pro מושלמות לאימוני כושר ולסגנון חיים פעיל.


ביטול רעשים אקטיבי - AirPods Pro הן אוזניות ה-In-Ear היחידות עם מנגנון ביטול רעשים אקטיבי המתאים את עצמו בעקביות לצורת האוזן שלכם לאטימה מושלמת מרעשי הסביבה כדי שתוכלו ליהנות מחוויית סאונד מדהימה.


מצב ׳שקיפות׳ - Transparency - הקשיבו לסביבה שלכם מבלי לעצור את המוזיקה או להנמיך את הווליום ואפילו מבלי להוציא את ה-AirPods Pro מהאוזניים.


ביצועים מרהיבים - עמידות בפני זיעה ומים (תקן ipx4) ואיכות שיחה משופרת גם בסביבת רוח חזקה. AirPods Pro מושלמות לאימון ולאורח חיים פעיל.


נוחות ועיצוב חדשני - Ear Tips גמישים ורכים מסיליקון בשלושה גדלים להתאמה מקסימלית לצורת האוזן. זוג חיישנים אופטיים לזיהוי אם ה-AirPods Pro בתוך האוזניים, המוזיקה תפסיק אוטומטית כשתוציאו אותם ותמשיך ברגע שתחזירו אותן לאוזניים.


איכות סאונד מדהימה - סאונד מעולה ומגברים בעלי טווח דינמי רחב.
תיהנו מבס עוצמתי ומלא, ונקי מעיוותים שמספק התקן הקול של Apple.
שבב Apple H1 בכל 10 ליבות לעיבוד ביטול הרעשים האקטיבי בזמן אמת.


חיי סוללה - עד 4.5 שעות האזנה או 3.5 שעות שיחה בהטענה בודדת כאשר ביטול הרעשים מופעל. מארז הטעינה נותן עוד 24 שעות של האזנה למוזיקה ועד 18 שעות שיחה.
הטענה של 5 דקות בלבד תיתן לכם עוד שעה שלמה של האזנה או שיחה.
טעינה אלחוטית עם מטענים בתקן Qi וטעינה עם כבל Lightning.


שימוש עם מכשירי Apple אחרים - ההפעלה הראשונית פשוטה, פשוט פתחו את מכסה המארז של ה-AirPods והחזיקו אותם ליד מכשיר ה-iPhone או ה-iPad שלכם.
הוסף המוצר לסל ועבור לעמוד סל קניות